Masaże relaksacyjne i lecznicze

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Comprehensum, quod cognitum non habet? Sed plane dicit quod intellegit. Poterat autem inpune; Duo Reges: constructio interrete.

Masaże

Masaże sportowe

Masaż sportowy podtrzymujący stosowany jest w okresie przejściowym, tzn. na początku sezonu lub po nim, czyli w czasie przerwy w regularnych zajęciach sportowych.

60 zł-30 min

Masaż limfatyczny

Zaliczany do mechanoterapii, wchodzi w zakres zabiegów fizykoterapeutycznych. Polega na zastosowaniu określonych technik, wykonywanych w formie przepychającej w celu usprawnienia krążenia limfy.

45 zł-20 min

Masaż aromapeutyczny

Leczenie zapachem (aroma – korzenny lub zapach, terapia – leczenie) jedna z najstarszych sztuk leczenia; należy do najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny alternatywnej, która wykorzystuje olejki eteryczne do leczenia różnorodnych dolegliwości oraz do oddziaływania na stan umysłowy i emocjonalny człowieka.

70 zł-45 min

Masaż kobiety w ciąży

Celem masażu jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barki, kark, szyja, grzbiet-szczególnie z odcinkiem lędźwiowo-krzyżowym.

70 zł-45 min

Masaż klasyczny

Zadziałanie bodźcami mechanicznymi na skórę oraz zakończenia nerwowe w niej występujące, na tkankę łączną, układy: ruchu (kości, mięśnie, ścięgna, torebki stawowe), krwionośny i chłonny, a pośrednio na narządy wewnętrzne.

45 zł-30 min

Masaż gorącymi kamieniami

(La Stone Therapy): zabieg relaksacyjno-leczniczy przeprowadzany kamieniami pochodzenia wulkanicznego, które wykazują znakomite właściwości przewodzenia wysokich i niskich temperatur. Pierwotnie zabiegi takie stosowali szamani hawajscy, którzy przypisywali kamieniom lecznicze działanie.

50 zł-30 min

Masaż segmentarny-leczniczy

Jest to zespół specjalistycznych chwytów i technik, w celu świadomego odruchowego oddziaływania na wszystkie tkanki i ich zmiany chorobowe. Głównym założeniem masażu segmentarnego jest opracowanie każdej odruchowej zmiany tkankowej przez zastosowanie najwłaściwszych technik.

60 zł-30 min